Montážnik v strojárskej výrobe

20.09.2021 MicroStep, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Partizánske
Partizánske
Nitrianska cesta 1773/120
95801

Partizánske
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, Montážnik, montér, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Flexibilná pracovná doba.
Pri služobných cestách hradíme okrem zákonných diét aj extra nadčasy!
2 dni sick days
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Možnosť získať koncoročné odmeny.
Výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru.
Radi ťa uvidíme aj na našich pravidelných teambuildingoch!

A v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. V roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 5. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Máš technické myslenie a si manuálne zručný? Chceš prostredníctvom svojej práce spoznávať aj svet? Naša spoločnosť Ti takúto možnosť ponúka. Do tímu hľadáme nových montážnikov. Do našich postupov a procesov Ťa radi zaučíme.

Aká bude Tvoja pracovná náplň:
- budeš pracovať na oddelení mechanickej montáže
- hlavnou náplňou tvojej práce bude montovanie častí alebo celých CNC strojov na delenie materiálu vo výrobnom závode a inštalácia týchto strojov u zákazníka -častokrát aj v zahraničí
- občas budeš aj servisovať a vykonávať údržbu CNC strojov
- priprav sa na služobné cesty do zahraničia, aj do zaujímavých destinácií (počet dní na SC je veľmi individuálny, pre predstavu uvádzame každý tretí mesiac približne na 14 dní)

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventaabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore základy techniky - strojárstvo a elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- časová flexibilita pri riešení služobných ciest
- technická a manuálna zručnosť
- schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácie a technickým normám
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou (jazyk je potrebný pri služobných cestách)

Pri nástupe je doba určitá na 6 mesiacov, pri spokojnosti predlžujeme buď na ďalších 6 mesiacov, alebo na dobu neurčitú.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

MicroStep, spol. s r.o.
Vajnorská 158
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Iné možnosti práce