Balenie ovocia a zeleniny - Holandsko. Letná brigáda.

14.06.2021 Europersonnel s.r.o.
Miesto práce: Rotterdam
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie ostatné
Pozícia / odvetvie: Balič, Brigádnik, Chyžná, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 10 - 11 EUR
Balenie zeleniny
10,55 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (pre pracovníkov nad 21 rokov)
8,50 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (20 roční pracovníci)
8,20 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (18 - 19 roční)

Balenie ovocia
10,00 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (pre všetkých pracovníkov nad 18 rokov)

Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet podľa Vášho výberu.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorých náplňou práce bude balenie ovocia alebo zeleniny. Akceptujeme ženy, mužov a páry.

Pracuje sa v priemere 50 hodín týždenne.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, kontaktujte nás telefonicky na číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199 alebo nám napíšte email na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- postačuje základná znalosť anglického jazyka, komunikatívna znalosť poľského jazyka, alebo jeden so skupinky musí rozprávať anglicky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Europersonnel je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska, Nemecka alebo Rakúska.Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Europersonnel s.r.o.
Dolný Šianec 1
Trenčín
Slovenská republika
www.europersonnel.sk

Kontaktné údaje:

Europersonnel
Dolný Šianec 1, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 0917 721 626, 09