Lekár- ortopedicko-traumatologický - Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaoberá sa celým spektrom ortopédie a zabezpečuje liečbu úrazov pohybového aparátu.  Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; Riadne vyhotovovuje a vedie zdravotnú dokumentáciu.

Ponúkaný plat

1365 - 2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Zodpovednosť Pracovné nasadenie Záujem o odborný a osobnostný rast

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno