Obchodný vedúci / Manažér pre BEplan Slovensko

06.05.2021 Patrik Lauko

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie: Finančný analytik, Finančný manažér, Office manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 3000 EUR
Týždenné vyplácanie
Zálohové výplaty
Dlhodobé bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 7.6.2021
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme motivovaného, ambiciózneho a proaktívneho manažéra pre Slovenský trh. Tvojou úlohou je rozšíriť naše aktuálne pôsobenie na trhu. Viac ako dlhoročné skúsenosti je pre nás dôležitá tvoja ochota na sebe pracovať a rozvíjať sa.

- nábor a vedenie obchodníkov
- komplexné zastrešenie existujúcej klientely
- tvorba projektov (plánovanie, realizácia, monitorovanie)
- koordinácia a vedenie lokálneho tímu
- spolupráca na tvorbe a zlepšovaní projektových procesov
- možnosť prinášať inovatívne riešenia

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkané výhody:
- atraktívna podpora pri budovaní kariéry
- atraktívne týždenné finančné ohodnotenie
- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné moderné pracovné prostredie
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobnostný a kariérny rast
- profesionálny a mladý dynamický kolektív
- podpora pri nábore a výbere vhodných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pozícii vyhovujúci uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie
- študent vysokej školy
- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, II. stupňa, III. stupňa

Vodičský preukaz je pre uchádzača výhodou