Referent pre vzťahy so ZP

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratívny pracovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Komplexné spracovanie uzávierok pre ZP * Reporting výkonov a kapitácií za jednotlivé strediská a lekárov * Kontrola a oprava chýb na základe chybových protokolov * Dohľad nad dodržiavaním podmienok, štandardov a štruktúry v oblasti vykazovanie

Ponúkaný plat

1100 - 1100 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Dakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Flexibilita Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) Zodpovednosť, pro-aktivita Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie