custom-banner

Hľadáme partiu/jednotlivcov na montážne práce. Výstavba výrobnej linky. Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené.

05.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Ružomberok; Galanta, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Revúca, Trenčín, Žilina
Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo; Montážnik, montér, Projektový manažér, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 10 €/h; 12 €/h; 15 €/h
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zháňame šikovnú partiu (aj jednotlivcov), na výstavbu výrobnej linky v Žiline.
Práca zahŕňa:
- vŕtanie, kotvenie, skrutkovanie
- kompletizácia linky
- základné mechanické práce
- zváranie (elektróda 111), zváračský preukaz podmienka (1 osoba- 12 €/h)
- práca na 6 týždňov
- pracuje sa od 07:00-17:00
- práca aj cez víkendy

Prijmeme aj partiu s vedúcim pracoviska/projektovým manažérom, ktorého úlohou bude kontrolovať prácu, ktorá bude vykonávaná a komunikovaná so zákazníkom priamo na pracovisku (anglický jazyk a základné technické znalosti potrebné - 15€/h)

Benefity a ďalšie výhody:

- zabezpečené náradie
- práca na živnosť
- zabezpečené ubytovanie
- bez nočných zmien

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska. Možnosť práce aj na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- živnosť
- prax
- ovládanie základných montážnych nástrojov
- dochvíľnosť