Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme partiu/jednotlivcov na montážne práce. Výstavba výrobnej linky. Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zháňame šikovnú partiu (aj jednotlivcov), na výstavbu výrobnej linky v Žiline.
Práca zahŕňa:
- vŕtanie, kotvenie, skrutkovanie
- kompletizácia linky
- základné mechanické práce
- zváranie (elektróda 111), zváračský preukaz podmienka (1 osoba- 12 €/h)
- práca na 6 týždňov
- pracuje sa od 07:00-17:00
- práca aj cez víkendy

Prijmeme aj partiu s vedúcim pracoviska/projektovým manažérom, ktorého úlohou bude kontrolovať prácu, ktorá bude vykonávaná a komunikovaná so zákazníkom priamo na pracovisku (anglický jazyk a základné technické znalosti potrebné - 15€/h)

Upresnenie platových podmienok

10 €/h; 12 €/h; 15 €/h

Benefity a ďalšie výhody

- zabezpečené náradie
- práca na živnosť
- zabezpečené ubytovanie
- bez nočných zmien

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska. Možnosť práce aj na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- živnosť
- prax
- ovládanie základných montážnych nástrojov
- dochvíľnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie