Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj ako vodič VZV v Nitre s platom až 1200€! UBYTOVANIE a DOPRAVA zabezpečené!! Pravidelné zálohy! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na VZV (retrak)
- vykládky kamiónov
- naskladňovanie materiálu
- fyzická kontrola dodávky
- zavážanie materiálu k spotrebe
- účasť na inventúrach
- základná starostlivosť o vozík

Upresnenie platových podmienok

990€ (po skúšobnej dobe 1 010€) + bonus za dochádzku až 150€ + zákonné príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny (ranná, nočná)
- 4 pracovné dni v týždni (víkendy voľné)
- zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ
- rastúce prémie za dochádzku: 1. mesiac 5%,  2. mesiac 10%, 3. mesiac 15 %
- DOPRAVA zo širokého okolia ZADARMO
- UBYTOVANIE v Nitre zabezpečené

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte záujem o prácu, neváhajte a pošlite svoj životopis. Ak by Vám nevyhovovala táto ponuka, máme množstvo iných.

Nájdeme Vám prácu podľa Vašich predstáv.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na VZV (ak ho nemáš, spravíme ti ho)
- ochota pracovať v režime 10 hodinových pracovných dní (ranná, nočná)
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie