custom-banner

Pracuj ako vodič VZV v Nitre s platom až 1200€! UBYTOVANIE a DOPRAVA zabezpečené!! Pravidelné zálohy! Nástup ihneď!

12.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Brezová pod Bradlom, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Senica, Stará Turá, Trenčianske Teplice, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 990€ (po skúšobnej dobe 1 010€) + bonus za dochádzku až 150€ + zákonné príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na VZV (retrak)
- vykládky kamiónov
- naskladňovanie materiálu
- fyzická kontrola dodávky
- zavážanie materiálu k spotrebe
- účasť na inventúrach
- základná starostlivosť o vozík

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na 2 zmeny (ranná, nočná)
- 4 pracovné dni v týždni (víkendy voľné)
- zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ
- rastúce prémie za dochádzku: 1. mesiac 5%,  2. mesiac 10%, 3. mesiac 15 %
- DOPRAVA zo širokého okolia ZADARMO
- UBYTOVANIE v Nitre zabezpečené

Ak máte záujem o prácu, neváhajte a pošlite svoj životopis. Ak by Vám nevyhovovala táto ponuka, máme množstvo iných.

Nájdeme Vám prácu podľa Vašich predstáv.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- platný preukaz na VZV (ak ho nemáš, spravíme ti ho)
- ochota pracovať v režime 10 hodinových pracovných dní (ranná, nočná)
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- základná matematická gramotnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Viera Bobáková
Tel: 421948193824