Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor výroby v Trnave. Plat až 1050€! UBYTOVANIE a DOPRAVA! Týždenné zálohy! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia operátora výroby zahŕňa prácu v trojzmennej prevádzke, obsluhu montážnych liniek na ktorých prebieha montáž a kompletizácia sedačiek do automobilov pre rôzne typy automobilov a odberateľov.
Pracovná ponuka zahŕňa prácu s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou, prípadne kožou a následnú kontrolu kvality komponentov a hotových výrobkov.

Upresnenie platových podmienok

765€ + 130€ výkon + 100€ dochádzka + zákonné príplatky = 1 050€

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus až  130€
- dochádzkový bonus až 100€
- práca v čistom a nehlučnom prostredí
- práca na moderných montážnych linkách a strojoch
- v prípade potreby zabezpečené UBYTOVANIE
- doprava z okolitých miest - PIEŠŤANY, TRNAVA, Galanta, Šaľa, Sereď, Hlohovec, ...
- pravidelné zálohy
- pomoc pri riešení exekúcií
- pomoc pri riešení úradných záležitostí s ÚPSVaR
- stabilné zamestnanie a pravidelný príjem

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte záujem o prácu, neváhajte a pošlite svoj životopis. Ak by Vám nevyhovovala táto ponuka, máme množstvo iných.

Nájdeme Vám prácu podľa Vašich predstáv.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- prax vo výrobe (prax v automotive veľkou výhodou)
- max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov
- ochota pracovať na zmeny
- zručnosť a samostatnosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie