custom-banner

OPERÁTOR VÝROBY - 950€ mesačne! BEZPLATNÁ DOPRAVA ZO ŠIROKÉHO OKOLIA/UBYTOVANIE

15.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Nitriansky kraj; Bánovce nad Bebravou, Bratislava, Partizánske, Topoľčany; Handlová, Nitra, Žilina, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základ mzdy 750€ + variabilná zložka mzdy 15% + príplatky za zmennosť
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná ponuka zahŕňa montáž svetlometov z jednotlivých dielov, obsluhu výrobných a montážnych liniek, zároveň aj vizuálnu kontrolu a balenie hotových svetlometov. Práca je v stoji a v trojzmennej prevázke.Pracovná ponuka zahŕňa komplexné zaučenie na požadovanú pozíciu.

Benefity a ďalšie výhody:

Prijatím na pracovné miesto získate stabilnú prácu, istoty a pravidelný príjem.

Medzi ďalšie výhody patria:

- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky
- odmena 15%
- BEZPLATNÁ DOPRAVA zo širokého okolia / príspevok na dopravu
- BEZPLATNÉ UBYTOVANIE
- STRAVA ZABEZPEČENÁ v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€)
- ZÁLOHY (možnosť pravidelných záloh každý týždeň)
- POMOC A PORADENSTVO s exekúciami, ÚPSVaR

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- samostatnosť - manuálna zručnosť- dobrý zdravotný stav- ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345