custom-banner

HĽADÁME SKLADNÍKOV A VODIČOV VZV - mzda až 920€ mesačne! Ubytovanie - doprava zo širokého okolia - pravidelné zálohy

12.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Nitriansky kraj; Bánovce nad Bebravou, Humenné, Košice, Partizánske, Púchov, Senec, Topoľčany, Zlaté Moravce; Nováky
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Logistik, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 780€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok podľa zákonníka práce, 13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca vodiča VZV zahŕňa fyzické preberanie materiálu, uskladňovanie, obsluhu VZV. Taktiež príjem materiálu a výdaj do výroby, expedíciu hotových výrobkov. Práca je v 3 zmennom režime.

Benefity a ďalšie výhody:

Prijatím na pracovné miesto získate stabilné zamestnanie, istotu a pravidelný príjem.

Medzi ostatné výhody patria:

- 13. plat
- príplatky za nočnú zmenu, prácu cez víkend a sviatok
- 13% variabilná odmena
- DOPRAVA zabezpečená zo širokého okolia
- UBYTOVANIE
- stravovanie v závodnej jedálni
- ZÁLOHY

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- platný preukaz VZV
- skúsenosť s prácou v sklade
- ochota s prácou na zmeny
- samostatnosť
- zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345