custom-banner

PICKER/KA V SKLADE - 950€ MESAČNE - DOPRAVA ZO ŠIROKÉHO OKOLIA

12.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Okres Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce; Hlohovec, Komárno, Leopoldov, Levice, Nitra, Sereď, Sládkovičovo, Šurany, Tlmače, Vráble
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800€ + bonusy (1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac už 15 %) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky na každý deň v hodnote 4€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
- Práca so skenerom
- Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie
- Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
- Vykonávanie inventúr

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na 2 zmeny (ranná a nočná) - možnosť práce nadčas - doprava plne hradená zamestnávateľom - doprava je zabezpečená z miest ako TOPOĽČANY, PARTIZÁNSKE, LEVICE, PIEŠŤANY, TRNAVA, NOVÉ ZÁMKY, VRÁBLE, KOLÁROVO, ŠAĽA a iné - stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ - zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe - rastúce prémie: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac 15 % - možnosť rýchleho kariérneho postupu - možnosť spraviť si preukaz na VZV a zvýšiť si tak kvalifikáciu

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

manuálna zručnosťúplne stredoškolské vzdelaniesamostatnosť tímová prácazodpovednosť a spoľahlivosť základná matematická gramotnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Dušan Halász
Tel: 421948795640