custom-banner

Skladník na vysokozdvižnom vozíku aj bez praxe!!! Práca vhodnejšia pre mužov, nutnosť vlastnej prepravy!!!

04.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gáň
Galanta
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,50 EUR/hod.
880€/mesiac brutto + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- sortácia a skenovanie balíkových zásielok
- nakladanie a vykladanie zásielok do vozidiel
- skladové operácie
- práca s internými aplikácia spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- stravné lístky
- 40€ darčekové poukazy "Cafeteria"
- Multisport karta
- využitie zľavnených vstupov do fitnescentra - Efectfit (V oc Vajnoria)
- zľavnené vstupy do SND
- zvýhodnené ceny pri nákupe na datart.sk
- možnosť obnovenia prepadnutého preukazu
- výplata do 12.dňa v mesiaci

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- fyzická zdatnosť (práca s bremenami)
- absolvovanie pohovoru pred nástupom
- nutná vlastná preprava
- prax na vozíku a oprávnenie na vozík w1 výhodou
- čistý register trestov a lekárska prehliadka pri nástupe podmienkou