Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

OPERÁTOR VÝROBY SO MZDOU AŽ 1 000€ Ubytovanie zabezpečené/Príspevok na dopravu.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce operátora výroby zahŕňa montáž a kompletizáciu sedačiek do rôznych typov automobilov. Práca je v 3-zmennej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanovištiach. Práca je v stanovenom takte. Pracovná ponuka zahŕňa prácu s konštrukciami, poťahmi a následnú kontrolu kvality hotových výrobkov.

Podpisom pracovnej zmluvy to nekončí. Počas celého trvania pracovného pomeru sme Vám k dispozícií na telefóne. Ak potrebujete poradiť, zodpovedať nejaké otázky či pomôcť, radi Vám poradíme, odpovieme na otázky a vybavíme všetko čo bude v našich kompetenciách.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 710€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 75€
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)
- stravné lístky v hodnote 4€/deň (bez doplatku zamestnanca)
- 13. plat
- zákonné príplatky nad rámec zákona
- bezplatná lekárska prehliadka
- UBYTOVANIE
- MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH
- pomoc so záležitosťami pre ÚPSVaR, prípadne s exekúciami

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis - každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou
- pracovitosť
- tímovosť
- dobrý zdravotný stav
- precíznosť
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie