Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Údržbár-pomocné práce - McDonald's Avion- Skrátený úväzok

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
Údržbár

Pozícia / odvetvie

Služby; Údržbár, Záhradník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak ste človek, ktorý je zručný, náradie mu nie je cudzie a rád sa učí nové veci, tak hľadáme práve Vás. U nás sa pracuje v svižnom tempe. Preto hľadáme ľudí, ktorí sa neboja výzvy.

Či už si hľadáte prácu alebo si chcete zarobiť popri dôchodku, vek nie je prekážka. Sme skvelá partia ľudí, ktorí sa neboja roboty a vedia sa pritom aj zabaviť. Ak máte čas a neviete čo s ním, príďte to vyskúšať ku nám. Nielenže ho efektívne využijete, ale zarobíte si popritom aj pekné peniažky.

Ponúkaný plat

400 - 480 EUR

Upresnenie platových podmienok

- 5,55€/HOD (brutto) TPP skr. mzda po skúšobnej dobe
- mzda počas skúšobnej doby 5,22€/HOD (brutto)

- Príplatok za nadčas 25% zo mzdy
- Príplatok za sobotu 50% z minimálnej mzdy
- Príplatok za nedeľu 100% z minimálnej mzdy
- Príplatok za nočnú zmenu 1,43€/HOD

Benefity a ďalšie výhody

- Flexibilný pracovný čas
- Zľava na jedlo vo výške 50%
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Motivačné akcie spravidla 1x za mesiac (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry, splav, opekačky, párty, a iné.)
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo, káva v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Finančné odmeny pri pracovných jubileách
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Pravidelné súťaže pre zamestnancov
- Darčekové poukážky pri narodeninách plných ako aj skrátených úväzkov 10 – 16 €

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- úpravu a údržba okolia reštaurácie (vždy v reprezentatívnom stave)
- starostlivosť o dobrý stav terasového sedenia
- kontrola osvetlenia, výmena žiaroviek
- drobné opravy
- údržba zvereného náradia
- starostlivosť o zázemie reštaurácie
- drobné maliarske práce
- nakladanie s odpadmi- obsluha lisu ( vieme zaučiť)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.