custom-banner

Máš preukaz na vysokozdvižný vozík - retrak? Hľadáme práve Teba! Pridaj sa do tímu v DHL!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických zariadení vysokozdvižného vozíka a skenera, - Spolupracuje s ostatnými členmi tímu, - Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL, - Spracováva potrebnú dokumentáciu, - Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených, - Práca v dvojzmennej prevádzke.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, - Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve, - Dlhodobá pracovná perspektíva, - Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami, - Stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom, - Životné poistenie, - Motivujúce odmeňovanie, - Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.
Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Skúsenosti s prácou na VZV,min. 1 rok

- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov výhodou,

- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,

- Dobré analytické schopnosti,

- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách,

- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh,

- Tímová spolupráca,

- Časová flexibilita (práca na 2 zmeny).

Mzdové podmienky (brutto)
1000,- Euro brutto / mesačne plus finančné a nefinančné benefity.