Ponúkame prácu pre ČAŠNÍKA / ČAŠNÍČKU

11.05.2021 MARTINA s.r.o.
Miesto práce: Hotel Rezident
Partizánska 410/7
Turčianske Teplice
03901

Žilinský kraj; Okres Martin, Turčianske Teplice
Pozícia / odvetvie: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 750 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 30.6.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podmienky pre uchádzača/ku:

- pozícia je určená pre uchádzača/ čku, ktorý nedovŕšil 29 rokov a nemá prax na uvedenej pracovnej pozícii
- príjemné a priateľské vystupovanie
- radosť pracovať s ľuďmi
- počítačová gramotnosť
- ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka ( vítaná )
- samostatnosť
- kreativita - vnášanie nápadov do firmy
- čestnosť
- lojálnosť

Platové ohodnotenie sa pohybuje od 700-750€ brutto.
Miesto výkonu práce je Hotel Rezident v Turčianskych Tepliciach

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- ubytovanie priamo v hoteli
- zamestnanecké stravovanie

Ak spĺňaš vyššie uvedenú podmienku a máš záujem, pošli nám svoje CVčko spolu s fotografiou na email.
Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša firma sa zaoberá prevádzkovaním hotela Rezident a reštaurácie Rezident restaurant.

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach

Adresa:

MARTINA s.r.o.
Somolického 6/768
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Alena Klimasová
Somolického 6/768, Turčianske Teplice, 039 01, Slovenská republika
Tel: 0917280563