Školiteľ na školiacej predajni v Bratislave - Kamenné námestie (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Kamenné Námestie 1/A 815 61 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, za čím je kopec roboty.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?
• zastupovanie vedúcej v čase jej neprítomnosti
• zabezpečenie objednávok tovaru a práca s tovarom - dokladanie, kontrola záruk, tvorba cenoviek, inventúra
• poradenstvo zákazníkom a práca v pokladni

Hlavný dôraz Vašich činností je však zameraný na zapracovanie nových spolupracovníkov.
• komunikujete s vedúcimi predajní v Bratislave ohľadom zabezpečenia výberu a nástupu nových spolupracovníkov
• zodpovedáte za výberový proces pre predajne v Bratislave (selekcia životopisov, komunikácia s kandidátmi, vedenie výberových rozhovorov)
• úzko spolupracujete s tímom Recruiting
• organizačne zabezpečujete nástup nových spolupracovníkov (mzdový dotazník, objednanie na lekárske prehliadky, BOZP, RÚVZ)
• spolupodieľate sa na príprave plánu zapracovania nových spolupracovníkov a koordinácii zapracovania
• objednávate materiálno-technické prostriedky (vstupná mapa, plán zapracovania, menovka, OOPP, mobilný telefón, pracovné oblečenie a obuv, dochádzková karta, personalizovaný čip...) a máte na starosti ich inventarizáciu a evidenciu
• zúčastňujete sa na záverečných vyhodnocovacích rozhovoroch s vedúcimi predajní a novými spolupracovníkmi
•svojimi podnetmi prispievate k zlepšeniu náborových kampaní, výberového procesu a zapracovania a navrhujete ich zlepšenie

Ponúkaný plat

884 EUR

Upresnenie platových podmienok

884€ mesačne (pri úväzku 40h/týž.) + provízia z predaja + príplatok za zástup vedúcej

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný týždeň od pondelka do piatka
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• stravné lístky vo forme stravovacej karty/peňažný príspevok na účet
• vzdelávanie v témach v rámci pracovného času
• potrebné zapracovanie a vzdelávanie v téme výberových procesov
• firemný mobil a notebook

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• máte ukončené stredoškolské vzdelanie
• máte prax v obchode a s prácou s pokladňou
• vnímate kvalitné zapracovanie ako základný kameň fungovania predajne
• ste zapálený pre tému
• máte trpezlivosť a viete jasne vysvetľovať a odovzdávať informácie
• aktívne pristupujete k práci a viete pracovať pod stresom
• chcete sa ďalej rozvíjať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie