Kuchár + pomocný kuchár

03.05.2021 Reštaurácia Riverside

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Pozícia / odvetvie: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 2000 EUR
Výška mzdy závisí od schopností, zručností a odpracovaných hodín uchádzača o zamestnanie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava kvalitných pokrmov teplej a studenej kuchyne,
- dodržiavanie noriem a výrobných postupov,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických štandardov HACCP

Benefity a ďalšie výhody:

- profesionálna kuchyňa,
- príjemné pracovné prostredie,
- odborný rast,
- priestor pre kreativitu,
- mladý kolektív

Bližšie informácie o pracovnom mieste telefonicky 0911 247 867 alebo osobne pri pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno