Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme pracovníkov do skladu v Nitre! Možnosť kurzu VZV zdarma! Zabezpečené ubytovanie aj doprava!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• práca so skenerom alebo na vysokozdvižnom vozíku
• naskladňovanie materiálu
• vykladanie a skladovanie materiálu v sklade
• kontrola a účasť na inventúrach

Upresnenie platových podmienok

1200€ (základná mzda až 990€ + bonusy (1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac už 15 %) + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€)

Benefity a ďalšie výhody

!!Možnosť preškolenia na VZV pokiaľ máte neplatný preukaz, alebo možnosť urobiť si preukaz na vysokozdvižný vozík ZADARMO!!

• práca na 2 zmeny (4 dni pracuj, 3 dni máš voľno)
• bonusy 1.mesiac 5%, 2.mesiac 10% 3.mesiac 15%
• príplatky za nadčasy
• zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
• doprava zabezpečená zo širokého okolia  (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava ...)
• ubytovanie zabezpečené
• stravné lístky v hodnote 4€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• stredoškolské vzdelanie
• skúsenosť s prácou v sklade výhodou
• platný preukaz na VZV výhodou
• skúsenosť s prácou v sklade výhodou ochota pracovať na zmeny
• skúsenosť s prácou v sklade výhodou zodpovednosť
• základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie