Obchodně technický manažer pro SR

16.06.2021 KOŇAŘÍK závěsová technika a.s.

Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1165 - 100000 EUR
Zaměstnanec je hodnocen podílem na zisku ze svěřené oblasti.
Termín nástupu do práce: od 2.8.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Správa svěřených zákazníku, akvizice nových zákazníků, tvorba cenových nabídek, dohled nad platební morálkou.

Benefity a ďalšie výhody:

Služební automobil, služební telefon, služební PC, vše také pro soukromé účely.

Informácie pre uchádzača:

Pohovor na centrále společnosti v Ostravě.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Dobré komunikační a prezentační schopnosti, týmovost, výrazný tah na branku, uživatelské znalosti MS office, ochota cestovat v rámci SR