Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca v rodinnej firme v Nitre ako vodič VZV! s platom 1000€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečuje fyzické vychystávanie hotových výrobkov, určených na expedíciu k zákazníkovi na základe nákladových listov • Zabezpečuje fyzické vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV • Zabezpečuje skladovanie výrobkov v súlade s internými predpismi • Zabezpečuje vystavovanie dokladov a vedie príslušnú evidenciu • Aktualizuje dáta v internom informačnom systéme v oblasti expedície a skladovania. • Vykonáva aj ostatné činnosti vyplývajúce z pozície. • Podieľa sa na vykonávaní fyzickej inventúry skladu

Upresnenie platových podmienok

827

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v rodinnej firme v Nitre - Príležitosti pre kariérny rozvoj v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy - Zaujímavé finančné ohodnotenie - Príspevok na dopravu - Pomoc s exekúciami - Možnosť čerpania záloh - Zabezpečenie viazačského a žeriavnického kurzu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie