Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vodič VZV v NItre - ubytovanie a doprava zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na VZV (retrak) - vykládky kamiónov - naskladňovanie materiálu - fyzická kontrola dodávky - zavážanie materiálu k spotrebe - účasť na inventúrach - základná starostlivosť o vozík

Upresnenie platových podmienok

990€ (po skúšobnej dobe 1 010€) + 5-15% bonus + zákonné príplatky + stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 4€

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny (ranná, nočná) - 4 pracovné dni - 3 dni voľno- možnosť práce nadčas - doprava plne hradená zamestnávateľom - doprava je zo širokého okolia- ubytovanie v Nitre- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ - zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe - rastúce prémie: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac 15 % - možnosť rýchleho kariérneho postupu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na VZV - VÝHODOU- ochota pracovať v režime 10 hodinových pracovných dní (ranná, nočná)- spoľahlivosť- pracovitosť - samostatnosť - stredoškolské vzdelanie- základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie