Vaša práca
je naším poslaním.

Nemáš platné papiere na VZV, ale máš prax? Pracuj ako skladník v Žiline!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• zásobovanie výrobnej linky dielmi na výrobu produktu
• navážanie jednotlivých dielov podľa pracovných návodov
• pripravovanie dielov podľa výpisu z tlačiarne (podľa pracovného návodu a kontrolného predpisu)
• kontrola množstva jednotlivých výrobných dielov pri výrobnej linke
• nakládka a vykládka materiálu
• práca aj v pohybe

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

4,42 €/h brutto + dochádzkový bonus 75€ + bonus za

Benefity a ďalšie výhody

• dochádzkový bonus 75€
• výkonnostný bonus
• osobné ohodnotenie
• príspevok na dopravu (výška príspevku závisí od vzdialenosti od miesta práce)
• stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca)
• 13. plat
• zákonné príplatky nad rámec zákona
• UBYTOVANIE
• MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na email alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• Prax na VZV podmienkou
• Skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou
• chuť pracovať
• spoľahlivosť
• dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie