custom-banner

Nemáš platné papiere na VZV, ale máš prax? Pracuj ako skladník v Žiline!

30.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bytča, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Okres Žilina; Čadca, Liptovský Mikuláš, Martin, Poprad, Spišská Nová Ves, Vrútky, Žilina, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
4,42 €/h brutto + dochádzkový bonus 75€ + bonus za
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• zásobovanie výrobnej linky dielmi na výrobu produktu
• navážanie jednotlivých dielov podľa pracovných návodov
• pripravovanie dielov podľa výpisu z tlačiarne (podľa pracovného návodu a kontrolného predpisu)
• kontrola množstva jednotlivých výrobných dielov pri výrobnej linke
• nakládka a vykládka materiálu
• práca aj v pohybe

Benefity a ďalšie výhody:

• dochádzkový bonus 75€
• výkonnostný bonus
• osobné ohodnotenie
• príspevok na dopravu (výška príspevku závisí od vzdialenosti od miesta práce)
• stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca)
• 13. plat
• zákonné príplatky nad rámec zákona
• UBYTOVANIE
• MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na email alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

• Prax na VZV podmienkou
• Skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou
• chuť pracovať
• spoľahlivosť
• dobrý zdravotný stav