custom-banner

Výrobný pracovník so svetlometmi! S dopravou a ubytovaním ZDARMA

12.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Partizánske, Topoľčany, Zlaté Moravce, Okres Zvolen; Dubnica nad Váhom, Nováky, Prievidza
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
základná mzda 700€ + variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend = 950 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce pre VÝROBNÉHO PRACOVNÍKA:
• Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
• Práca na 4 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• 13. plat každý rok a 14. plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
• 13% variabilná odmena
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
• Poskytovanie nového ubytovania úplne zadarmo
• Stravovanie priamo v jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948 941 805, prípadne mi zašlite Váš životopis na e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

• chuť pracovať
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na 4 zmennú prevádzku

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Lenka Jakabová
Tel: 421948941805