custom-banner

Montážnik nárazníkov/skladník s platom až 1200€ pri Bratislave! Nenáročná práca! Ubytovanie aj doprava zabezpečené!

12.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Banská Bystrica, Bratislava, Púchov, Senec, Trnava; Galanta, Malacky, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Senica, Sereď, Skalica, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 742€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + zákonné príplatky = 1200€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nie je to práca na linke!

• zabezpečujte kompletnú montáž nárazníka
• vizuálne kontrolujte vyrobené dielce
• zásobujte výrobu dielcami
• vychystávajte materiál pre výrobu

Benefity a ďalšie výhody:

• navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
• dochádzkový bonus až 130€
• výkonnostný bonus až do výšky 23%
• nočné príplatky až 100€
• príplatky za nadčasy
• príplatky za sviatok 150%
• ZADARMO doprava
• ZADARMO príjemné ubytovanie v Malackách
• možnosť pravidelných záloh

Ak Vás naša ponuka zaujala,neváhajte nám zaslať svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

• skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
• fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• záujem o trvalé zamestnanie
• ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Jessica Miklovičová
Tel: +421948940307