Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nová pracovná príležitosť ! - Práca vo výrobe svetlometov so mzdou až 950 € + ubytovanie ZDARMA.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny
- Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ + variabilná zložka mzdy 15 % + príplatky podľa ZP = 950 €

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami.
- Príjemné pracovné prostredie
- Navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 800 €
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Variabilná odmena do výšky 15 %
- dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 €
- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy zo smerov (Malé Ripňany, Krasno, Chrabrany, Bánovce nad Bebravou, Bošany, Urmince, Velušovce, Krnča.)
- Poskytnutie ubytovania - ZDARMA
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR-možnosť čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade ďalších otázok ohľadom pracovných ponúk ma môžete kontaktovať : 421917131685

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať v noci
- Flexibilita
- Skúsenosť s prácou operátora ýroby- výhodou no nie podmienkou! (vhodné aj pre absolventov)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie