Operátor výroby (nanášanie silikónu) v Modernej nemeckej spoločnosti

29.04.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto práce : Geilenkirchen, Nemecko
Nemecko
Pozícia / odvetvie: Operátor výroby, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 11,32 EUR/hod.
✅ Nástup : 11,15 € brutto + príplatky,
✅ Po 6.týždňoch - 11,32 € brutto + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- nanášanie silikónu na určené miesta na karosérii
- práca v hale / práca v stoji

Benefity a ďalšie výhody:

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PRÍSPEVOK na ubytovanie vo výške 1€ za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Poskytujeme zálohy

Informácie pre uchádzača:

Nástup - ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

• Základy Nemčiny alebo Angličtiny
• Manuálna zručnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Čistý register trestov