Holandsko - balenie kuracieho mäsa. Bez znalosti jazyka a praxe. Ubytovanie zabezpečené.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Ommel
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    10,38 EUR/hod.
    + 8,33 holiday money - mzda je cca 1200- 1300€/mesiac v čistom, aj po odrátaní ubytovania
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Obsadzujeme pracovné miesta pre nášho klienta v Holandsku. Nemusíte mať jazykové znalosti. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry. Budete pracovať vo fabrike, kde sa balí kuracie mäso.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info:
- pri vstupe do Holandska nemusíte mať spravený negatívny test, spraví vám ho zadarmo zamestnávateľ priamo v Holandsku
- nemusíte absolvovať karanténu, rovno začínate pracovať
- podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita:
- Ommel

Nástupy:
- každý týždeň v utorok

Druh pracovného pomeru:
- dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Pracovné hodiny:
- pondelok až piatok
- 1-2 zmeny 7:00-16:00, 14:00-20:00

Náplň práce:
- balenie kuracieho mäsa

Viac info si prečítajte na našej webovej stránke:

Benefity a ďalšie výhody:

- dobrá mzda, v závislosti od Vašich skúseností
- práca na holandskú pracovnú zmluvu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu

Informácie pre uchádzača:

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email email
Budeme volať obratom. Postupne kontaktujeme každého a dohodneme si ďaľší postup s vycestovaním za Vašou prácou.

Všeobecne požadované znalosti:

- bez znalosti jazyka a praxe
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
- flexibilita
- fyzická zdatnosť
- ochota rešpektovať iné národnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno