Holandsko - zber paradajok, uhoriek, tulipánov - aj bez znalosti jazyka! Dlhodobá/krátkodobá práca. Nízke náklady na vycestovanie!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Noordwijkerhout
    Rotterdam
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    10,80 EUR/hod.
    9,74 - 10,8 EUR/hod. + príplatky + nadčasy + 8,33% dovolenkové peniaze
    - mzda v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení je cca 1200 - 1500€/mesiac v závislosti od počtu odprac. hodín, veku kandidáta, ...
    - je vyplácaná týždenne na bankový účet
    Zobraziť viac
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho holandského partnera hľadáme URGENTNE mužov, ženy, páry na práce v oblasti poľnohospodárstva. Skupinky nevieme umiestniť vzhľadom na ubytovacie kapacity.

ODCHODY SÚ KAŽDÝ TÝŽDEŇ V PRIEBEHU MESIACA MÁJ, JÚN, JÚL 2021.

Jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu. Môžete ísť pracovať na krátkodobo, ale viac preferujeme ľudí na dlhodobo.

VIEME UMIESTNIŤ AJ ĽUDÍ, KTORÍ SA UŽ NACHÁDZAJÚ V HOLANDSKU!

Vyžaduje sa jemná motorika rúk. Pracuje sa vonku na poliach a vnútri v halách.

Pracuje sa v lokalitách Noordwijkerhout a Rotterdam. Vieme umiestniť ľudí aj bez praxe, vodičského preukazu, bez znalosti jazyka, alebo so základnou znalosťou anglického jazyka. POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO, KTO NÁM POŠLE ŽIVOTOPIS.

Covid info (nemajte obavu, so všetkým Vám pomôžeme):
- pri odchode do Holandska je potrebné mať spravený antigénový test (nie je potrebný PCR test!)
- kandidáti po príchode do Holandska absolvujú 5 dňovú karanténu, počas ktorej ich zamestnávateľ ZADARMO pretestuje a poskytne im ZADARMO karanténne ubytovanie
- následne na to, ak máte negatívny test sa presuniete na Vaše ubytovanie a začínate pracovať

Lokality: Noordwijkerhout, Rotterdam

Náplň práce:
- zber kvetov, sadenie kvetov, orezávanie kvetov
- balenie kytíc
- balenie zeleniny na linke
- zber zeleniny v skleníkoch, zber a sadenie kvetov, zber ruží, čistenie skleníkov
- treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa na poliach, v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Mzda:
- mzda sa odvíja od veku zamestnanca, zaradenia do daňovej skupiny, od počtu odpracovaných hodín v týždni a kolektívnych zmlúv konkrétneho klienta, kde bude zamestnanec pracovať – podľa holandskej legislatívy
- ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money

Viac info o ponuke nájdete na našej webke:
ZBER KVETOV: https://www.universalconsulting.sk/jobs/zber-kvetov-holandsko/
ZBER OVOCIA A ZELENINY: https://www.universalconsulting.sk/jobs/zber-ovocia-a-zeleniny-v-holandsku/

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná práca na dlhodobo/krátkodobo - po dohode
- podpora zo strany zamestnávateľa
- skvelé referencie od Našich uchádzačov
- nízke vstupné náklady
- zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom
- doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
- veľa zamestnaných Slovákov a Čechov
- holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- týždenná mzda
- ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
- viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
starostlivosť zo strany zamestnávateľa
- pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Informácie pre uchádzača:

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na registracia @ universalconsulting.sk. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info a prípadne sa dohodli aj na nástupe. Postupne kontaktujeme každého a pomôžeme Vám so všetkým.

Všeobecne požadované znalosti:

- vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho jazyka
- musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom
- ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
- ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- kandidáti musia byť flexibilný – pracuje sa na poliach, v skleníkoch, … – podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- dobrá fyzická kondícia
- základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno