Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

PICKER V SKLADE - 950€ MESAČNE - DOPRAVA ZO ŠIROKÉHO OKOLIA - PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v sklade
- prebaľovanie súčiastok
- práca so skenerom
- kontrola množstva materiálu
- pomoc pri inventúrach

Upresnenie platových podmienok

800€ + bonusy (1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac už 15 %) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky na každý deň v hodnote 4€

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny (ranná a nočná)
- možnosť práce nadčas
- doprava plne hradená zamestnávateľom
- doprava je zabezpečená z miest ako TOPOĽČANY, PARTIZÁNSKE, LEVICE, PIEŠŤANY, TRNAVA, NOVÉ ZÁMKY, VRÁBLE, KOLÁROVO, ŠAĽA a iné
- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ
- zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- rastúce prémie: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac 15 %
- možnosť rýchleho kariérneho postupu
- možnosť spraviť si preukaz na VZV a zvýšiť si tak kvalifikáciu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

manuálna zručnosť
úplne stredoškolské vzdelanie
samostatnosť
tímová práca
zodpovednosť a spoľahlivosť
základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie