Pracovník klientskeho centra

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    500 - 2000 EUR
    platové podmienky podľa druhu úväzku:
    plný úväzok - kombinovaná forma odmeňovania, 13.plat, štvrťročné a výkonnostné bonusy
    čiastočný úväzok, voľná forma, tipárstvo - provízny systém aj pri materskej dovolenke či inej práci/živnosti

    Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
    • aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
    • poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
    • dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
    • podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
    • preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov
    Požiadavky na kandidáta
    • min. SŠ vzdelanie s maturitou
    • dôveryhodnosť
    • prax na predajnej pozícii výhodou
    • schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta
    • manažérske skúsenosti sú vítané
    • výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
    • dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla?
Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať?
Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia?

Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, predmetom činnosti ktorého je výkon finančného sprostredkovania v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, pričom ide o podnikateľskú činnosť.

Benefity a ďalšie výhody:

• atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
• kvalitné vzdelávanie počas celej kariéry
• pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
• po splnení produkčných podmienok, možnosť prideliť už existujúcich klientov
• štvrťročné bonusy v závislosti od pracovného výkonu
• osobnostný a kariérny rast
• možnosť účasti na firemných dovolenkách a akciách
• byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku
• časovú flexibilitu
• silná podpora back-office

Všeobecne požadované znalosti:

Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- vytrvalosť
- lojalita
- chuť učiť sa

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
    Slovenský jazyk

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word, Používateľ MS Windows