custom-banner

Vedúci údržby ! (Ref. č.: 2-26-36101/PF)

30.05.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zlaté Moravce
Zlaté Moravce
Pozícia / odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
2200 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Zodpovedá:
- za chod produkcie a výrobných liniek z pohľadu údržby
- za hospodárne využitie materiálu, energie, náradia a OOPP
- za riešenie a vykonávanie údržby na strojoch, zariadeniach a všetkých interných dopravných prostriedkoch okrem služobných vozidiel
- za koordináciu aktivít na oddelení údržby
- za dodržiavanie Zákonníka práce
- za vypracovanie plánu dovoleniek zamestnancov na oddelení
- za správu projektovej dokumentácie a technickej dokumentácie stavu budov a hál spoločnosti vrátane areálov
- za výber kvalifikovaných dodávateľských firiem z viacerých pohľadov, ako odbornosti, environmentálnej nezávadnosti, ceny
- za evidenciu dochádzky zamestnancov oddelenia
- za vypracovanie plánu dovoleniek zamestnancov oddelenia a jeho včasné reportovanie HR
- za vypracovanie rozpisov pracovných zmien zamestnancov na oddeleníí
- dochádzky zamestnancov na oddelení údržby

Vykonáva:
- preventívne a predpísané kontroly
- vedenie, koordinovanie, zaškoľovanie a motivovanie podriadených zamestnancov oddelenia údržby
- aktualizáciu maticu zaškolenia zamestnancov
- pravidelné hodnotenia zamestnancov
- reportovanie aktuálneho stavu sledovaných strojov a zariadení

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na danej pozícii podmienkou
- Znalosť PLC programovania podmienkou
- Skúsenosť s vedením tímu
- Znalosť angického jazyka výhodou
- Technické vzdelanie