custom-banner

Predavač-pokladník (PJ 140 P. Ruskov)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce pokladníka/predavača:

- pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
- pracuje za obslužným pultom,
- poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca bez sprostredkovateľských agentúr,

- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu,
- príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
- príspevok na stravovanie,
- príspevok na kultúru a šport,
- odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
- možnosť využívať benefity vernostného programu,
- mimoriadne odmeny,
- spoločné kultúrne a športové aktivity.

Informácie pre uchádzača:

Uchádzači sa môžu informovať osobne na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné nám. 6, 940 49 Nové Zámky), alebo na telefonických číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539.

Všeobecne požadované znalosti:

Pracovná pozícia pokladníka/predavača je vhodná pre toho, kto:

* preferuje pestrú prácu, v ktorej sa strieda viacero činností,
* rád nadväzuje kontakt a komunikuje so zákazníkmi,
* má zmysel pre spoluprácu v tíme,
* má schopnosť naučiť sa zaobchádzať s elektronickou registračnou pokladňou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou