Koordinátor starostlivosti o prieseky

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Riadiť činnosť technikov starostlivosti o prieseky/orezy a kontrolovať kvalitu realizovaných prác v pridelenom rozsahu
• Analyzovať výsledky činnosti svojich pracovníkov a navrhovať opatrenia na optimalizáciu procesov pre svoje pracovisko
• Zodpovedať za plnenie ukazovateľov štandardov kvality v zmysle vyhlášky
• Navrhovať časové harmonogramy realizácie plánovaných orezov, starostlivosti o prieseky, odstraňovania porúch a riadiť ich realizáciu
• Spracovávať spätné hlásenia o vykonanej práci, zabezpečovať objednanie, prevzatie a distribúciu potrebného materiálu pre výkon činnosti
• Vykonávať kontrolnú činnosť v oblasti BOZP, ZP a PO a dodržiavania technologickej disciplíny
• Koordinovať práce a činnosti medzi ostatnými zložkami spoločnosti a riadiť dodávateľsko-odberateľský vzťah s externými firmami
• Spracovávať podklady pre fakturáciu
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu
• Plánovať a zabezpečovať odstávky el. zariadenia pre realizáciu orezov a starostlivosť o prieseky
• Archivovať dokumentáciu o likvidácii materiálu, viesť presnú evidenciu o vykonaných orezoch/výruboch
• Konzultovať a koordinovať riešenia mimo vlastný útvar
• Zabezpečovať vybavovanie vstupov na pozemky, povolení v zmysle legislatívy k predmetu činnosti útvaru

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1300 EUR v závislosti do skúseností kandidáta + 20% VO (ročná)

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

31.5.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1300 EUR brutto a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností.
K uvedenej mzde prináleží výkonnostná odmena 20% pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 31.05.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Veľmi dobré koordinačné a organizačné zručností
*Analytické a koncepčné myslenie
*Skúsenosť s optimalizáciou procesov
*Flexibilita a schopnosť prinášať nové riešenia

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B