custom-banner

Žeriavnik/expedient (Ref. č.: 3-10-36098/PF)

29.05.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Pozícia / odvetvie: Drevospracujúci priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,40 EUR/hod.
4.4 - 4.4 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vyskladňovanie oceľových zvitkov z kamiónov prostredníctvom mostového žeriava
- manipulácia s materiálom v sklade, práca s VZV
- balenie a príprava na expedíciu
- viazanie bremien
- výdaj výrobkov a nakládka kamiónov
- evidencia materiálu a pohybov v informačnom systéme (nutné základné zručnosti pri obsluhe PC)

Práca je v režime nepretržitej prevádzky (denná, nočná, voľno, voľno) - 12 hodinové pracovné zmeny s dvoma prestávkami na odpočinok. Práca aj počas sobôt, nedieľ a sviatkov.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou žeriavnika
- oprávnenie (môže byť aj expirované) na obsluhu zdvíhacích zariadení /žeriavnik triedy A3 - PODMIENKOU
- preukaz o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV a viazača bremien - VÝHODOU
- znalosť práce s počítačom
- samostatnosť
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- pozornosť