custom-banner

Pozícia Picker/ka. Mzda 940 €. Ubytovanie zabezpečené. Možnosť urobiť si VZV kurz ZDARMA.

28.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Šaľa, Topoľčany, Trnava; Hlohovec, Hurbanovo, Komárno, Leopoldov, Levice, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Prievidza, Sereď, Šurany, Trenčín, Vráble
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 € základ+prémie až do 140 € + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- možnosť urobiť si kurz VZV zdarma!
- Príjem/výdaj materiálu podľa objednávky
- Práca so skenerom
- Prebaľovanie, triedenie materiálu
- Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie
- Vykonávanie inventúr
- Dvojzmenná prevádzka alebo štvordňový pracovný týždeň

Benefity a ďalšie výhody:

- ubytovanie v rodinných domoch
- doprava ZADARMO
- stravné lístky (4€), doplatok iba 0,22 € !
- pravidelné zálohy
- zákonné príplatky
- možnosť nadčasov

Môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- práca na VZV nie je vyžadujúca
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita a spoľahlivosť