Manažér hotela - Dunajská Streda

13.06.2021 WHC Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Manažér obchodného oddelenia hotela, penziónu, Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vedenie hotela,
zabezpečenie chodu jeho prevádzky a nadpriemerného vyťaženia kapacít, zodpovednosť za prípravu a plnenie obchodných, investičných a finančných cieľov, príprava a kontrola rozpočtu hotela,
zastrešovanie obchodno-marketingových aktivít,
koordinácia všetkých činností hotela,
vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami,
podieľanie sa na výbere zamestnancov,
kontrola práce zamestnancov,
zodpovednosť za hodnotenie a motivovanie zamestnancov,
podnecovanie a prínos návrhov na doplnenie a rozvoj produktov a služieb hotela, dohľad nad spokojnosťou hostí a dodržiavaním kvality poskytovaných služieb

Benefity a ďalšie výhody:

zamestnanecké benefity ( zamestnanecké zľavy, firemné akcie, atď.)

Informácie pre uchádzača:

Vaša kontkatná osoba:
Arnold Bozi
0036703802890

Životopisy čakáme v maďarskom a slovenskom jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Maďarský jazyk
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

vzdelanie (stredoškolské, vysokoškolské I. a II stupňa)
jazykové znalosti - maďarský, slovenský, angický, alebo nemecký jazyk - pokročilý
min. 5 ročná skúsenosť na podobnej pozícii (vedenie hotela s 50+lôžkami a prevádzkou wellness), ochota pracovať nad rámec bežných povinností, skúseností s vedením tímu)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 15 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

WHC Slovakia s.r.o.
ul. biskupa Kondého 4577/18
Dunajská Streda
Slovenská republika
www.whc-slovakia.com

Kontaktné údaje:

WHC Slovakia
ul. biskupa Kondého 4577/18, Dunajská Streda, 929 01, Slovenská republika