custom-banner

Pacuj vo výrobe svetlometov so mzdou až 900 € + zabezpečená doprava.

28.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Topoľčany, Zlaté Moravce; Dubnica nad Váhom, Hlohovec, Leopoldov, Nemšová, Nová Dubnica, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Prievidza, Stará Turá, Trenčianske Teplice, Trenčín, Vráble, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 623€ + variabilná zložka mzdy až 20% + príplatky podľa zákonníka práce ( za nočnú+ nadčas)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme nových pracovníkov na montáž svetlometov. Práca v sebe zahŕňa prácu v takte na montážnej linke:
- samotná montáž svetlometov podľa normy a pracovných postupov,
- balenie hotových výrobkov,
- sledovanie kvality komponentov pred začatím a po skončení každej operácie,
- oboznámenie sa s denným plánom výroby,
- sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa činnosť vykonáva,
- práca v 3 zmennej prevádzke (8 hod.).

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostný bonus do výšky 65 €
- dochádzkový bonus do výšky 65 €
- príplatky podľa zákonníka práce
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava v rámci TN a z Bánoviec nad Bebravou, Partizánskeho a Prievidze- ZABEZPEČENÁ
- možnosť čerpania záloh

V prípade ďalších informácií o tejto pracovnej ponuke, ale aj ohľadom iných pracovných ponúk ma môžete kontaktovať telefonicky +421 917 131 685

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Potrebná je len dobrá motorika prstov a ochota pracovať na zmeny.

- skúsenosť s prácou vo výrobe (výhodou nie podmienkou!),

- ochota pracovať a učiť sa nové veci.