Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vodič VZV v Trnave s platom až 1270€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• obsluha manipulačnej techniky
• zásobovanie prevádzky potrebným materiálom a vykonávanie prípravy dielov
• zabezpečovanie manipulácie, vyprázdňovanie a skladovanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

Upresnenie platových podmienok

Mzda 1270€ ( 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + crossdock prémia 80€ + zákonné prípatky, príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku)

Benefity a ďalšie výhody

• individuálna prémia až do výšky 220€
• crossdock prémia 80€ alebo VZV prémia 50€
• UBYTOVANIE (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)
• 13. plat
• jedáleň (obed od 1,09€)
• navyšovanie platu v roku 2023 (900€) a 2024 (940€)
• podiel na hospodárskom zisku
• DOPRAVA zabezpečená z okolitých smerov
• 40% príplatok za nadčas
• možnosť pravidelných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• preukaz na vysokozdvižný vozík (skupiny W1)
• skúsenosť s prácou s VZV
• ochota pracovať v trojzmennom režime, alebo vo víkendovej prevádzke
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• záujem o trvalé zamestnanie
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie