NAY a.s.
Nay Elektrodom

Špecialista oddelenia IT

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Tuhovská 15

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- technická podpora užívateľov predajní na diaľku

- techická podpora užívateľov centrálny osobne a na diaľku - administrácia Active Directory - inštalácia a údržba pracovných staníc, tlačiarní a ďalších zariadení

- prideľovanie a evidencia IT HW užívateľov

- spolupráca na IT projektoch

Ponúkaný plat

1450 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 450 €

Benefity a ďalšie výhody

- práca v príjemnom kolektíve v úspešnej spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie

- služobný notebook a mobilný telefón

- vianočná poukážka

- výhodný mobilný paušál pre rodinných príslušníkov

- zamestnanecké zľavy

- dovolenka naviac

- 13.plat

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

27.5.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

- anglický jazyk - minimálne schopnosť čítať technickú dokumentáciu

- orientácia v IT prostredí

- znalosť HW výpočtovej techniky

- veľmi dobrá znalosť prostredia Microsoft Windows, Windows Server a MS Office

- samostatný, zodpovedný a dôsledný prístup k práci

- ochota učit sa

- aktívny vodič sk. B

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie