Vodič vysokozdvižného vozíka - NITRA (Výroba LCD TV). (ubytovanie, stravné,zálohy)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Priemyselný park 5, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

OPERÁTOR SKLADU (INB vnútorný sklad) /muži/
• zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom

Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku

Požiadavky na uchádzača:
- prax v sklade
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Ponúkaný plat

948 - 1113 EUR

Upresnenie platových podmienok

Operátor vysokozdvižného vozíka - 6,01260€/ hodina

Základný plat 948€ brutto + dochádzková prémia 110€ + výkonnostný bonus do výšky 50€ - celková mzda do výšky 1113€

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné / stravovacia karta - 3,83€
- týždenné zálohy
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie