custom-banner

Vodič vysokozdvižného vozíka - NITRA (Výroba LCD TV). (ubytovanie, stravné,zálohy)

27.04.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park 5, Nitra
Nitra
Pozícia / odvetvie: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 948 - 1113 EUR
Operátor vysokozdvižného vozíka - 6,01260€/ hodina

Základný plat 948€ brutto + dochádzková prémia 110€ + výkonnostný bonus do výšky 50€ - celková mzda do výšky 1113€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

OPERÁTOR SKLADU (INB vnútorný sklad) /muži/
• zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom

Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku

Požiadavky na uchádzača:
- prax v sklade
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné / stravovacia karta - 3,83€
- týždenné zálohy
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie