Primár Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie - Nemocnica Spišská Nová Ves

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Spišská Nová Ves

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou  * zabezpečovanie špecializovanej diagnostickej a preventívno -liečebnej starostlivosti, vrátane konziliárnej činnosti * riadenie a kontrolovanie práce podriadených zamestnancov, zodpovednosť za chod pracoviska

Ponúkaný plat

2510 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zoznam požadovaných dokladov: - písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania - profesijný štruktúrovaný životopis - kópie diplomov o dosiahnutom vzdelaní a o získanej špecializácii - čestné vyhlásenie o dĺžke odbornej praxe - potvrdenie o registrácii v Registri lekárov vedeného Slovenskou lekárskou komorou - výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace Uchádzač si na výberové konanie pripraví koncepciu rozvoja gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v strednodobom horizonte. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Strategické myslenie Prezentačné schopnosti Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Analytické schopnosti Riadenie a motivácia ľudí Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie