Sestra s certifikátom - gastroenterologická ambulancia - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Jurkovičova 19, Prešov

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Sestra realizuje ošetrovateľské výkony v primárnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti so zameraním na prevenciu, udržiavanie a obnovu zdravia, edukáciu, vykonávanie diagnostických a terapeutických postupov.

Ponúkaný plat

855 - 970 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zašlite nám životopis a budeme Vás kontaktovať. Na osobné stretnutie pozveme uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie