Špeditér, špeditérka, disponent, disponentka

13.05.2021 INTERSPEED spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dunajská Streda, Kračanská 1244
Okres Dunajská Streda; Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Špeditér, prepravca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1200 EUR
základný nástupný plat + osobné ohodnotenie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce je vyhľadávanie prepráv, aktívna práca s databázami, prijímanie objednávok, komunikácia s vodičmi, koordinácia vodičov. Minimálna prax v danej oblasti je potrebná.

Benefity a ďalšie výhody:

firemný mobil, firemný notebook

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Maďarský jazyk
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie