Pomocník v kuchyni v Dennom stacionári Comitas

25.09.2021 OZ Iskierka
Miesto práce: Denný stacionár Comitas - Trnava
Trnavský kraj; Trnava
Pozícia / odvetvie: Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 623 EUR
- mzda 623 eur - plný úväzok ( pripadá do úvahy aj skrátený pracovný úväzok, mzda podľa úväzku)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dovoz stravy od dodávateľa do zariadenia, výdaj stravy , umývanie riadu, obsluha a očista chladiacich a kuchynských zariadení, komplexné upratovanie kuchynskej prevádzky

Informácie pre uchádzača:

Dátum nástupu - ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prax v kuchyni
- empatia
- vľúdnosť voči klientom

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Denný stacionár COMITAS - poskytujeme ambulantnú formu sociálnej služby. Našim cieľom je udržanie aktívneho života a predĺženie sebestačnosti klienta.
Poskytujeme denný pobyt v zariadení, sociálnu rehabilitáciu, sociálne poradenstvo, rozvoj pracovných zručností, aromaterapiu, bazálnu stimuláciu.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti záujmových organizácií

Adresa:

OZ Iskierka
Ulica Ludvika van Beethovena 5650/20
Trnava
Slovenská republika
www.iskierka.sk

Kontaktné údaje:

Miroslava Griflíková
Ulica Ludvika van Beethovena 5650/20, Trnava, 917 08, Slovenská republika
Tel: 915883323