Ekonomický referent

12.05.2021 BELUMI PUMPY s.r.o.
Miesto práce: Vinohrady 10
Nové Zámky

Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Fakturant, Mzdový účtovník, Personalista, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Po skúšobnej dobe pohyblivá zložka mzdy a prémie závislé od plnenia firemného plánu.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Základy účtovníctva:
- účtovanie rôznych typov položiek - bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, mzdy,

Fakturácia, evidencia a účtovanie záväzkov / pohľadávok:
- účtovanie prijatých tovarových faktúr (tuzemských a zahraničných),
- evidencia pohľadávok, upomienok,
- príprava, evidencia a zasielanie upomienok,
- vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov,
- vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo,
- príprava prevodných príkazov – úhrady dodávateľských faktúr,

Personalistika a spracovanie miezd:
- inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách,
- príprava obsahovej stránky pracovných zmlúv,
- komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
- kompletné spracovanie miezd v mzdovom programe Money S3,
- evidencia a spracovanie finančného príspevku na stravovanie zamestnancov.

Skladové hospodárstvo:
- správa dodávateľských firiem,
- vedenie a údržba obchodných nákupných podmienok, zmlúv,
- kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi,
- získavanie nových obchodných nákupných príležitostí s cieľom rozšíriť portfólio ponuky spoločnosti,
- riadenie inventarizácie skladových zásob centrálneho logistického skladu,
- hospodárska analýza celofiremných tovarových zásob,
- tvorba analýz potrieb nákupu tovaru podľa firemných smerníc,
- kontrola a návrh výšky normovaných celofiremných zásob podľa dlhodobých analýz s cieľom ich sezónnej optimalizácie,
- zabezpečuje plynulý chod nákupných procesov, dovozu a vnútrofiremnej distribúcie tovarov,
- príjem tovaru a následná kontrola nákupných cien podľa obchodných podmienok,
- vybavovanie reklamácií kvantity z obchodného styku,
- zabezpečenie vyclenia dovozov a vývozov tovaru,
- evidencia pohybu tovaru v rámci krajín EÚ, vrátane spracovania a odosielania pravidelných hlásení INTRASTAT.

Archivácia dokumentov podľa registratúrneho poriadku.
Orientácia v daňovej a účtovnej legislatíve.
Evidencia a riešenie poistných udalostí.

Benefity a ďalšie výhody:

Skúsenosti s ekonomickým software Money S3 a S4 výhodou.
Stabilná práca a mladý kolektív.
Finančný príspevok na stravovanie.
Firemné akcie, teambuildingy.
Zamestnanecké zľavy.
Príspevok na kultúrne podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Word, Mzdové účtovníctvo, Personalistika, Podvojné účtovníctvo, Skladové hospodárstvo

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Čerpacia a vykurovacia technika

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami

Adresa:

BELUMI PUMPY s.r.o.
Vinohrady 10
Nové Zámky
Slovenská republika
www.belumi.sk

Kontaktné údaje:

Zuzana Gajdošová
Vinohrady 10, Nové Zámky, 940 67, Slovenská republika
Tel: 0352851501