Ibm

IBM Virtual Java Academy / Príležitosť na Internship!

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovakia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si študentom IT, matematiky alebo prírodovedného smeru, pripravený nakopnúť svoju cestu do IT? Si dostatočne zvedavý sa dozvedieť, ako fungujú rozsiahle projekty v IT a chceš byť o krok pred ostatnými? Prihlás sa na Java Akadémiu a začni svoju kariéru u nás!

Môžeš študovať prakticky kdekoľvek na Slovensku - akadémia bude 100% virtual!

Na IBM Virtual Java Academy sa naučíš:
- ako programovať viacvsrtvovú webovú aplikáciu založenú na SpringBoot frameworku, relačnej databáze a Vue.js (ako frontend frameworku).
- vytvoriť plne automatizovaný proces validácie zmien v kóde, ich integráciu do vyvíjaných appiek a nasadenie v Docker kontaineri, za použitia GitHub Actions
- frameworky a nástroje, ktoré Ti umožnia hladko naskočiť ako juniorný Java resp. DevOps developer na cloudové projekty pre zákazníkov z rôznych odvetví (napr. automobilový, výrobný, zdravotnícky či verejný sektor)
- pracovať spoločne s ďalšími juniormi aj skúsenými seniormi na zaujímavých a zásadných projektoch, s ktorými sa ozaj môžeš pochváliť
- zvýšiš si podstatne šancu na získanie stáže v IBM

Čo budeš potrebovať, aby si uspel/a:
- základná znalosť programovacieho jazyka Java, SQL a relačných databáz
- základné programovacie a algoritmické zručnosti
- základný prehľad o vývoji SW a viacvrstvových aplikácií
- chuť na sebe pracovať a učiť sa

Čo si odnesieš:
- certifikát IBM Java Academy
- cenné znalosti adekvátne reálnym projektom vyvíjané v jednom z najžiadanejších programovacích jazykov na svete (Java)
- solídne základy DevOps, ktorý predstavuje budúci trend v spôsobe vývoja a nasadzovania aplikácií v Cloudovom prostredí
- odídeš oveľa pripravenejší/ia na akúkoľvek juniornú pozíciu v IT

Ponúkaný plat

1100 EUR

Termín nástupu do práce

1.7.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie