custom-banner

Operátor výroby s platom až 950€! Práca s ubytovaním a dopravou ZDARMA!

26.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda od 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

mráca v stoji a na 3/4 zmeny, montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov, obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek, vykonávanie vizuálnej kontroly, balenie a označovanie hotových výrobkov.

Benefity a ďalšie výhody:

13% variabilná odmena, príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce,  príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov,  poskytovanie nového ubytovania,stravovanie priamo v jedálni (0,69 EUR), možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa,  odmena za odporučenie zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

mauálna zručnosť, dobrý zdravotný zdravotný stav, ochota a chuť pracovať.