custom-banner

Získaj skúsenosti ako operátor výroby v Trnave a zarob až 1190€! UBYTOVANIE zabezpečené ihneď po pohovore!!

26.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bardejov, Gelnica, Humenné, Sobrance; Giraltovce, Kráľovský Chlmec, Michalovce, Sabinov, Sečovce, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Veľké Kapušany, Veľký Šariš, Vranov nad Topľou
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základný mzda + nočný príplatok (až 120€) + 220€ individuálna výkonnostná prémia + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby
- zabezpečujte obsluhu montážnych liniek
- montujte a skladajte jednotlivé diely do automobilov
- dohliadajte na kvalitu vyrobených automobilov
-pracujte na prevádzkach ako montáž, zvarovňa alebo kvalita

Benefity a ďalšie výhody:

- individuálna prémia až do výšky 220€
- 13. plat vyplácaný dva krát ročne
- každoročné navyšovanie platu
- stravovanie v jedálni
- UBYTOVANIE zdarma ihneď po pohovore
- DOPRAVA do práce zabezpečená
- možnosť pravidelných záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
- ochota pracovať v trojzmennom režime
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- záujem o trvalé zamestnanie
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav