Obchodný zástupca, implementátor pre IS TITAN

26.04.2021 IT Profi Servis, s. r. o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie: Obchodník, predajca, Obchodný zástupca, Pracovník podpory predaja
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 8000 EUR
Výška mzdy je kalkulovaná províznym spôsobom.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vo vybranom regióne - kraj :
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov pre produkt :
Komplexný softvér pre zákazkovú výrobu TITAN 3.0 https://www.zakazkovysystem.sk/.

- tvorba cenových ponúk a objednávok

- aktívna komunikácia s klientom počas implementácie produktu
- analýza firemných procesov na strane zákazníka
- komunikácia s implementačným teamom
- príprava podkladov pre import dát + realizácia importov číselníkov
- modifikácia šablón tlačových zostáv, reportov
- modifikácia formulárov v aplikácii
- zaškolenie klienta do IS TITAN
- následná komunikácia s existujúcimi klientami za účelom získavania spätnej väzby pri používaní IS TITAN

Benefity a ďalšie výhody:

- prístup k najnovším IT technológiám
- dynamická práca so zaujímavým produktom
- školenia pre váš osobnostný rozvoj
- možnosť sebarealizácie a samostatného rozhodovania
- možnosť kariérneho rastu a možnosť budovať si svoj pracovný team
- voľný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- prémie podľa obratu od 1.000 EUR/ mesiac
- pravidelné mesačné bonusy za starostlivosť o existujúcich klientov

Ďakujeme za váš prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.
Z dôvodu epidemiologickej situácie sa výberové konania budú realizovať ONLINE formou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Ak disponujete niektorými z nasledujúcich vlastností je to vaše plus. Cieľavedomosť, analytické myslenie, asertivita, praktické myslenie, iniciatívnosť, komunikatívnosť predstavivosť, organizačné schopnosti...